Velo noma Latgalē


Velo noma Latgalē

VELO NOMAS INVENTĀRS

Klientiem piedāvajam 16 firmas Merida kalnu velosipēdus. Nepieciešamības gadījumā iznomājamo velosipēdu skaitu var palielināt līdz 20 – ar Scott, Focus un Hasa firmu velosipēdiem. Velosipēdiem ir 21 ātrums, tie ir aprīkoti ar dubļusargiem, rāmja somiņām un bagāžniekiem. Grupā vismaz vienam velosipēdam ir velodators. Velosipēdu ir iespējams piemeklēt klienta augumam-gan tādam, kura augums pārsniegs 2 m, gan bērnam, kura augums ir 1,40 m. Dodoties ceļā, nodrošinām ar remontkomplektu un rezerves kamerām.

Ja dodaties garākā ceļojumā papildus piedāvajam firmas M-WAVE velosomas. Tās sastāv no divām daļām – sānu somām un virsējās somas. Virsējā soma ir noņemama un izmantojama kā mugursoma. Sānu somu tilpums ir 34 l, bet virsējās – 28 l. Mūsu rīcībā ir 16 šādas somas. Velosomas gan nenodrošinās pilnīgu ūdens aizsardzību, tādēļ par mantām, kuras vēlaties saglabāt sausas ir atsevišķi jāparūpējas.

Ja ģimenē ir mazs bērns un arī viņš ir gatavs doties velobraucienā, tas nebūs šķērslis. Mūsu rīcībā ir arī bērna sēdeklītis, kuru ātri var uzmontēt velosipēdam. Bērna sēdeklītis ir aprīkots ar drošības jostām, kas garantē bērna drošību un pasargās no dažādiem pārsteigumiem.

Lai arī Latvijas likumdošana nenosaka pārvietojoties ar velosipēdu obligāti lietot ķiveres, tomēr drošība ir pāri visam. Mēs esam gatavi visus mūsu klientus nodrošināt ar firmas Polisport velo ķiverēm. Ķiveres ir regulējamas un pielāgojamas klienta galvas izmēram – gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Mūsu firma piedāvā nogādāt velosipēdus un mantas iecerētā maršruta sākuma punktā, kā arī pēc brauciena tos nogādāt atpakaļ. Transportēšana notiek ar piekabi kurai ir speciāls aprīkojums. Vienlaicīgi varam transportēt 16 velosiēdus. Piekabi iznomājam arī citiem interesentiem savu velosipēdu transportēšanai.