Laivu noma Latgalē


Laivu noma Latgalē

LAIVU NOMAS INVENTĀRS

Klientiem piedāvājam 16 kanoe laivas. No tām 14 ir Slovēnijā ražotās polietilēna kanoe laivas „Viking”- gan ar diviem, gan trijiem soliņiem. Triju soliņu laivas paredzētas laivotājiem ar bērniem, jo te ērti jutīsies divi pieaugušie un viens bērns. Trijiem pieugušajiem šajās laivās nebūs ērti.

„Viking” kanoe laivas ir sevišķi noderīgas un drošas laivošanai pa nelielām upītēm, kurās ir daudz šķēršļu (akmeņi, koki u.c.). Šīs laivas ir triecienizturīgas ar nelielu iegrimi un ir viegli transportējamas pār dažādiem šķēršļiem. Savas labās īpašības šīs laivas nezudē arī laivojot pa ezeriem – tās ir pietiekoši stabilas arī ezeru viļņos.

Mūsu rīcībā ir arī divas Latvijā ražotas plastikāta laivas REX 470, kas agrāk bija pazīstama ar nosaukumu ALBA un REX 420, kas agrāk bija pazīstama ar nosaukumu RENDA.

REX 470 (ALBA) ērti var izvietoties trīs pieaugušie laivotāji, bet REX 420 (RENDA) ir straujāka un vieglāka nekā „Viking”. Tomēr šīm laivām ir zemāka triecienizturība.

Laivas tiek transportētas ar speciālu piekabi.

Katra laiva ir nokomplektēta ar diviem TNP 702 smailīšu airiem 230 cm garumā. Katrs laivotājs tiek nodrošināts ar savam svaram atbilstošu drošības vesti. Pieejamas arī bērnu vestes

Drošai un ērtai mantu transportēšanai piedāvajam ūdensnecaurlaidīgos mantu maisus ar 60l ietilpību. Šajos maisos tiek transportētas mantas, kuras būtu vēlams saglabāt sausas-pirmām kārtām jau drēbes un guļammaiss. Mūsu rīcībā ir vācu firmas Ortlieb un čehu Hiko Scrim Cylindric ūdensnecaurlaidīgie maisi.